• 0322 457 28 28
  • info@tkchemical.com.tr
TK CHEMICAL GÜBRE VE ENERJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ÜRÜNLERİ

TK Chemical Ltd. Şti. AGROSOL tescilli markası altında granül formda Agrosol % 100 organik solucan gübresi ve sıvı formda Agrosol % 100 organik sıvı solucan gübresi üreten Türkiye'nin en köklü firmalarından biridir.

TK Chemical Ltd. şti. AGROSOL markası ile ürettiği Organik % 100 Solucan Gübresi AB standartlarına göre T.C. Tarım ve Ormancılık Bakanlığınca düzenlenen Organik Tarım Esasları ve Uygulamasına ilişkin Yönetmeliğe uygun olarak üretilmekte, Sertifikasyon kuruluşları ve Bakanlıkça denetlenmektedir.

TK Chemical Ltd.Şti. Organik % 100 solucan gübresi üretiminin yanında % 100 Organik Bitkisel ve Hayvansal Meşe'li Granül ve Sıvı Gübre üretiminde de Türkiye'nin en iddialı ürünlerine sahiptir.

TK Chemical Ltd.Şti. AGROPOWER markası ile Granül ve Sıvı formda çok etkili (Mikrobiyal) bitkisel ve hayvansal orijinli gübrelerin de üretimini gerçekleştirmektedir.

TK Chemical Ltd.Şti. nin bir diğer ürünü de AGRO-N markası ile ürettiği % 100 organik granül ve sıvı formdaki gübrelerdir. 

Türkiye'nin ilk Sertifikalı ve Üretim Lisanslı firmalarından olan TK Chemical Ltd.Şti. Konvansiyonel gübre kullanımından dolayı artık vasıflarını yitirmiş topraklarda, toprağın yapısını ıslah eden, bitkide erkencilik, verim artışı, aroma ve raf ömrü sağlayan TK Chemical Ltd.Şti. AGROSOL, AGROPOWER ve AGRO-N markaları ile ürettiği gübrelerin satışının yanı sıra sahip olduğu bilgi ve deneyim ile Türk tarımında organik gübrenin üretiminin artması ve dünya standartlarında organik gübre üretimini teşvik etmek için Adana'daki fabrikasında solucan gübresi ve diğer organik gübreler ile ilgili seminerler düzenleyerek, tüm bilgi ve deneyimlerini girişimciler ve nihai kullanıcılara açmaktadır.

TK Chemical Ltd.Şti. doğrudan çiftçiye satış politikası ile hem doğrudan sahada çalışan ziraat mühendisleri ile satış yapmakta, öte yandan sahip olduğu Sanal Satış Sitesi AGROSOL SHOP başta olmak üzere, Türkiye'nin tüm sanal satış platformlarından ürünlerinin satışını kendisi gerçekleştirmektedir.

Vizyonumuz
Rasyonel ve Çağdaş pazarlama modelini temel alan bir anlayış ile her bölgede sürdürülebilir tarımsal işletmeye yönelik çözümler sunan sektörün öncü firması olmak.
 
 Misyonumuz
Çiftçilerimize tarımsal ve hayvansal üretimde kullandıkları ürünleri en uygun koşullarda ulaştırmak, üreticinin refahı için çalışmak.